V červnu se R.U.P.áci účastnili prvního ročníku M.E.D.’S TROPHY, který pořádal tým Pilsen F.A.S.T. nově jak jinak u Plzně. Vyrazili jsme na turnaj s jedním družstvem R.U.P.em ve složení Keč, Jája, Jane, Čoko a Žolík. Nabíječe dělala poprvé a musím říct že výborně Monča Vasthiová (jak jí familiérně říkáme 🙂).
V sobotu jsme se s hezkým časem 18,56 umístili na 3. místě a měli radost z toho, že na turnaji panuje dobré počasí, výborná družná nálada a všechno je tak nějak v pohodě.
V neděli jsme první rozběh vyhráli, druhý pak prohráli a tak na rozhodující třetí běh jsme chtěli u vyrovnaného soupeře předvést nejlepší výkony. Bohužel se nám v tomhle rozběhu nezadařilo. Keč, jako startující pes se v druhém běhu zranil (naštěstí ne vážně, ale z parkuru odpajdal, špatně si šlápnul). Nezapomenu na jeho výraz, kdy jsem čekala, že poběží od boxu s míčkem a on nic. Volala jsem na něj, držela Jane připravenou k běhu, ale Keč se na mě podíval skrz překážky, zvednul přední packu s výrazem, já bych běžel, ale fakt to nejde. To jsem už věděla, že je něco špatně. Museli jsme vystřídat za Žolíka, který protože byl nabitý dal za sebou dva těsné předčasné starty, přestože ho páníček posouval dozadu a my se nakonec umístili na 5. místě ve 4. divizi.
Celkově to byl moc vydařený turnaj, jídlo by dobré, místo profoukané a malinkatá překážka moc hezká cena na památku 🙂.